Telefon:  +48 17 581 22 16

WYBIERZ SPRAWDZONĄ FIRMĘ

BRUK-BUD Mielec

Kompleksowa oferta skierowana do klienta indywidualnego oraz firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie, jakość oraz atrakcyjne warunki współpracy to atuty, które pozwoliły naszej firmie wypracować naszej firmie przewagę nad konkurencją

RENOMA W BRANŻY

Firma z wieloletnim doświadczeniem

F.B.P.U. BRUK-BUD jest firmą prywatną działającą w branży drogowej od 1993 roku która zajmuje się produkcją betonowych elementów wibroprasowanych oraz betonu towarowego. Ten wieloletni okres, to dynamiczny rozwój firmy oraz zdobycie doświadczenia, które pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Poprzez różnorodną ofertę produkcyjną, wysoką jakość, corocznie zwiększający się asortyment produktów, unowocześnienie technologii produkcji nasza firma należy do czołówki firm z branży w regionie. Pragniemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości o bogatym wyborze kształtów i kolorów, jak również produkcję i dostawę betonu towarowego.

O wysokiej jakości naszego betonu towarowego i kostki brukowej świadczą przede wszystkim wyselekcjonowane surowce a także systematyczne kontrole i badania procesów produkcji realizowane w ramach zakładowych kontroli. 

W związku z dbałością o to na jakich surowcach pracujemy oraz systematycznymi kontrolami procesów produkcji jesteśmy pewni, że wszystkie nasze produkty spełniają wymagania europejskich norm budowlanych.

Betoniarnia
Betoniarnia BRUK-BUD

Betoniarnia z ponad 25 letnim doświadczeniem!

Atrakcyjna cena, dogodny termin i wysoka jakość. Od początku istnienia firmy te trzy parametry decydowały o sukcesie naszej firmy. Obecnie BRUK-BUD to doskonale znana firma z branży budowlanej która obsługuje klientów z powiatu Mielec i nie tylko

STAWIAMY NA ROZWÓJ ORAZ TECHNOLOGIE

Zespół profesjonalistów z branży

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na dynamiczny rozwój. Obecnie firma to jedna z największych firm tego typu w regionie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak również współpracujemy systematycznie w zakresie B2B z innymi firmami z branży.

Mając na uwadze kompleksową obsługę klienta nasza firma dysponuje:

  • betonomieszarkami,
  • pompo gruszkami,
  • wywrotkami,
  • samochodami ciężarowymi,
  • dostawczymi z HDS,
  • koparko-ładowarkami

Pozwala nam to na elastyczne i szybkie dotarcie do klienta, oraz sprawny wyładunek na placu budowy.

Produkowany przez nas beton towarowy dostarczamy dla rzeszy klientów budujących swoje domy. Zyskaliśmy uznanie wiodących firm budowlanych z regiony jako niezawodny partner B2B jak również innych spoza naszego regionu.

Bruk-Bud Jan Chmura Wola Mielecka k Mielca
Masz pytania?

Zadzwoń, zapytaj o szczegóły naszej bogatej oferty produktowej

SZEROKA OFERTA PRODUKTÓW ORAZ USŁUG BUDOWLANYCH

W ofercie także półfabrykaty i usługi 

Dużym atutem naszej firmy jest specjalizacja w układaniu kostki brukowejSwoje usługi świadczymy klientom indywidualnym, dużym przedsiębiorstwom, a także jednostkom budżetowym.

Firma nasza stale poszerza zakres swoich usług oraz ofertę produktów. Współpracujemy z firmą POLBRUK. Misją naszej firmy jest dostosowanie się do potrzeb i wymogów rynku na którym coraz częściej wymagana jest jakość. Chcemy przyczynić się do tego aby miejsca ważne i bliskie Państwu były nie tylko funkcjonalne ale również piękne.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z ofertą

Usługi budowlane powiat Mielec i okolice
Zagęszczarki gruntu, podłoża, wynajem
Usługi budowlane
Nie zwlekaj, masz pytania?

Napisz lub zadzwoń!

Nasi specjaliści oraz pracownicy z biura z pewnością pomogą Państwu wybrać optymalne produkty z naszej bogatej oferty. Biuro obsługi klienta poinformuje także Państwa o aktualnych terminach realizacji usług oraz dostaw.

Adres:

Wola Mielecka 612
39-300 Mielec

Telefon:
E-mail:

biuro@brukbud.eu